Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik administracyjny

18.03.2024

Zakres obowiązków:
- prowadzenie spraw studenckich,
- bieżąca obsługa studentów
Wymagania stawiane kandydatom:
- wykształcenie wyższe,
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
- znajomość pakietu Microsoft Office i posługiwania się technikami internetowymi,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- zdolność do szybkiego uczenia się,
- dokładność, systematyczność,
- wysoka kultura osobista.
Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość zasad funkcjonowania uczelni.
Oferujemy:
- stabilną pracę w strukturach uczelni.
Kontakt:
CV wraz z listem motywacyjnym oraz zeskanowaną podpisaną informacją i zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać na adres e-mail kadry@afm.edu.pl do dnia 22.04.2024 r. z dopiskiem z dopiskiem „pracownik dziekanatu”.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Pliki do pobrania
Ostatnia modyfikacja: 18-03-2024 14:45
Utworzone przez: Administrator gł. WM
Opublikowane przez: Administrator gł. WM