Dział IT poszukuje kandydata na stanowisko: informatyk - specjalista do aplikacji WEBCON

18.03.2024

Zakres obowiązków:
- analiza procesów biznesowych oraz ich modelowanie przy użyciu narzędzi klasy BPMN,
- projektowanie i implementacja rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem Webcon BPS,
- tworzenie dokumentacji wdrożeniowej,
- utrzymywanie i wsparcie merytoryczne wdrożonych rozwiązań Elektronicznego Obiegu Dokumentów,
- automatyzacja i optymalizacja istniejących aplikacji.
Wymagania stawiane kandydatom:
- doświadczenie we wdrożeniach przy użyciu systemu WEBCON BPS
- znajomość języków SQL oraz Javascript
- praktyczne użycie notacji BPMN na potrzeby mapowania procesów biznesowych
- zdolność analitycznego myślenia
- wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach informatycznych lub pokrewnych
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
- chęć ciągłej nauki, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.
Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość zagadnień związanych z systemami i usługami opartymi o rozwiązania Microsoft (Windows Server, MS SQL Server, Active Directory, Office 365, Azure).
Oferujemy:
- Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
- stabilną pracę w strukturach uczelni.
Kontakt:
CV wraz z listem motywacyjnym oraz zeskanowaną podpisaną informacją i zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać na adres e-mail kadry@afm.edu.pl do dnia 22.04.2024 r. z dopiskiem z dopiskiem „informatyk”.
Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Pliki do pobrania
Ostatnia modyfikacja: 18-03-2024 14:24
Utworzone przez: Administrator gł. WM
Opublikowane przez: Administrator gł. WM